Hof van Egmont is een woonzorgcentrum in het hart van Mechelen. We bieden een warme thuis aan 186 ouderen. Bewoners kunnen kiezen voor een individuele kamer of een koppelkamer. Daarnaast beschikken we over 10 kamers voor kortverblijf en 6 kamers voor zelfredzame partners.
Warme zorg, welzijn en verbondenheid staan bij ons centraal. Familie, vrienden en mantelzorgers spelen daarin een belangrijke rol.
Woonzorgcentrum Hof van Egmont
- Phone 015 41 29 44
- Address
- Email hve.onthaal@zbrivierenland.be
Vraag een rondleiding aan
Denk je eraan om te verhuizen naar Hof van Egmont of wil je een kortverblijf aanvragen? Onze woonzorgcoach beantwoordt al je vragen en bekijkt samen met jou wat mogelijk is. Tijdens een persoonlijke kennismaking proef je de sfeer, krijg je uitleg over de prijzen en ontdek je hoe het leven in ons woonzorgcentrum eruitziet. Vraag een vrijblijvende rondleiding of kennismakingsgesprek aan via
Je accommodatie
Een thuisgevoel creëren, begint op je eigen kamer. Je kan die naar eigen smaak inrichten met foto's, een schilderij of een kastje. Zo maak je van je kamer een plek die echt als thuis aanvoelt.
Je hoeft niet al je meubels te verhuizen, want een bed, een kleerkast, nachtkastje, tafel, stoel en zetel staan al voor je klaar. Ook voor bad- en bedlinnen hoef je niet zelf te zorgen. Je kan je eigen televisie en koelkast meebrengen of er één huren in het woonzorgcentrum.
Onze diensten
In Hof van Egmont valt er elke dag iets te beleven. Bewoners kunnen iets drinken in cafetaria De Dijlepot, genieten van een maaltijd in restaurant Het moment of langskomen bij de kapper of pedicure.
Wie graag buitenkomt of anderen ontmoet, kan deelnemen aan activiteiten, buurtprojecten, in de moestuin werken of gewoon een praatje maken met onze vrijwilligers. Zo groeit Hof van Egmont uit tot een huis waar zorg, ontmoeting en kleine dagelijkse momenten samenkomen.
Kom bij ons werken
Wil je zorgen voor mensen in Sint-Katelijne-Waver of Mechelen? Bij Zorgbedrijf Rivierenland kom je terecht in een warme organisatie waar collega’s elkaar ondersteunen en waar jouw inzet elke dag verschil maakt. Ook als vrijwilliger, jobstudent of stagiair ben je welkom.